Project Manager w IT
Start 9 lipca
od nowicjusza do pierwszej oferty
Praktyczny kurs zarządzania projektami DAO PM
uzyskali pomoc w znalezieniu pracy na kursie DAO PM i zdobyli poszukiwany zawód IT
2700+ absolwentów
Nasi studenci pracują tu
Jaki zawód na Ciebie czeka
Project Manager IT nie pisze kodu, ale koordynuje procesy tworzenia produktu IT, równoważąc interesy klienta, zespołu oraz innych Interesariuszy projektu.
Dobra współpraca i motywacja zespołu, dotrzymywanie terminów, zakres realizowanych prac, a nawet zadowolenie klienta — wszystko to zależy od wysiłków i wiedzy PM.
Struktura, przejrzystość i rozwinięte umiejętności komunikacyjne to wszystko, czego potrzebujesz, aby zrobić pewny krok w kierunku zawodu Project Managera.

Średnia liczba wakatów Junior IT Project Manager – 2105 ofert pracy
Średnie wynagrodzenie kierownika projektu w IT wynosi 10 tys. zł (umowa o pracę) i 20 tys. zł (umowa B2B).
Źródło: bulldogjob i jooble
Oferty pracy - ponad 427 ofert pracy dostępnych każdego dnia
5 powodów, dla których warto rozpocząć karierę Kierownika Projektów IT
Łatwy start w zawodzie IT: nie jest konieczna znajomość języków programowania i posiadanie doświadczenia w programowaniu
Konkurencyjne wynagrodzenie: Młodszy kierownicy projektów zarabiają już od 7 000 PLN brutto, co zwykle przewyższa średnie zarobki innych nietechnicznych zawodów w branży IT.
Znaczący wpływ na projekty: Możesz wpływać na decyzje, organizować zespoły, definiować cele i sposób ich realizacji, co daje satysfakcję z widocznych rezultatów swojej pracy.
Możliwość rozwinięcia sieci kontaktów: Współpraca z różnymi działami firmy, takimi jak finanse, logistyka czy kadry, pozwoli ci nawiązać kontakty z pracownikami oraz z klientami z różnych branż. Kierownicy projektów są poszukiwani w różnych dziedzinach, nie tylko w IT, więc szanse na znalezienie pracy rosną.
Wiele możliwości rozwoju i wzrostu: Z kierownika projektów możesz stać się Product Managerem, Program Managerem, PMO Head, Chief Delivery Oficer albo założyć własną firme IT.
Co otrzymasz:
Stanowisko PM jest idealne dla Ciebie, jeśli masz takie cechy
Łatwość nawiązywania kontaktów
Otwartość
Rzetelność
Umiejętność rozwiązywania problemów
Motywacja i zaangażowanie
Dobrze czujesz się w pracy z ludźmi
Wiesz, jak znaleźć wspólny język z każdym
W niecałe 3 miesiące opanujesz umiejętności
Inicjacja. Rozpoczęcie projektu
✓ Inicjacja projektu
✓ Praca z klientem na starcie
✓ Rodzaje umów i ich cechy
✓ Uruchomienie projektu
Planowanie. Podstawowy plan projektu
✓ Dekompozycja i WBS
✓ Ocena terminów i kosztów prac.
✓ Zasoby - dystrybuujemy tak, aby wystarczyło na wszystko.
✓ Budżet — planujemy i dopasowujemy.
Dekompozycja i workflow projektu
✓ Cykl życia oprogramowania
✓ Dokumentacja projektowa
✓ Schemat blokowy i outline
✓ Statut projektu
Ryzyka i narzędzia
✓ Ryzyko i jakość
✓ Narzędzia planowania
✓ Plan komunikacji
✓ Wykresy Gantta
Kontrola. Zespół i projekt
✓ Techniki kontroli projektu i zespołu
✓ Jak kontrolować ryzyko.
✓ Metryki.
✓ Funkcje kontroli w Scrum i Kanban.
Waterfall & Agile
✓ Waterfall – jak działa i dlaczego nadal jest używany
✓ Agile – kiedy wdrożyć
✓ Scrum: role, mierniki, trudności.
✓ Rola PM w Agile
Zakończenie projektu
✓ Przygotowanie do zamknięcia.
✓ Dokumentacja do zamknięcia projektu.
✓ Demo & Review.
✓ Podpisywanie dokumentów i raportu.
Employment
✓ W jaki sposób przyszły manager powinien szukać pracy
✓ Jak przygotować swoje CV
✓ Jak przejść rozmowę kwalifikacyjną
✓ Na co przygotować się podczas okresu próbnego i jak go przejść
Tech & Soft skills
✓ Slang techniczny, czyli jak zrozumieć developera?
✓ Prototypy i UX dla menedżerów
✓ Komunikacja w zespole
✓ Jak zmotywować zespół do osiągania celów, a nie tylko wykonywania zadań
Opinie naszych absolwentów
Michał Grzywna
Wszystko, czego potrzeba na start w tej branży
Mega Polecam kurs na IT Project Managera!
Dla kogoś kto zaczyna przygodę z technicznymi projektami - nie znajdziecie nic lepszego. Wykłady, ćwiczenia z " życia wzięte", ciekawi wykładowcy. Przeprocesowanie projektu od a do z. Wszystko czego potrzeba na start w tej branży.
Aleksandra Kaczkowska
Na kursie zrealizowaliśmy wszystkie elementy projektu: od inicjacji do zamknięcia
📣 Ogromnie podekscytowana daję znać, że dziś otrzymałam certyfikat ukończenia prawie trzymiesięcznego kursu DAO PM, organizowanego przez IAMPM Polska
Był to niezwykły czas, pełen ogromnej ilości wiedzy i zdobywania nowych umiejętności i przede wszystkim czas wytężonej pracy, podczas której od podstaw stworzyliśmy projekt IT
Kurs mogłabym nazwać "bootcampem" dla PMów - mimo zajęć dwa razy w tygodniu, czas kursu wiązał się z codzienną nauką oraz pracą nad projektem
Zrealizowaliśmy wszystkie elementy projektu: od inicjacji do zamknięcia. Poznaliśmy niezbędne narzędzia i metody oraz mogliśmy czerpać z praktycznej wiedzy prelegentów: Daniel Woźniak Alexander Omelyashko Dobz JastWojciech Szafalowicz Piotr Cielas, MBA, PMP Oksana Melnik Adrian Bednarz
Jestem niezwykle wdzięczna, że mogłam współpracować ze wspaniałym Zespołem: Karolina Fafara Piotr Boratyński Karol Wiśniewski! 💛 Bardzo Wam dziękuję za wspólną pracę i dzielenie się wiedzą 📖
Ogromne podziękowania dla naszej Mentorki Julia Ławniczak-Gościńska za merytoryczne i eksperckie wsparcie oraz dla Wiktoria Sokalska za niezwykłą organizację kursu 👑
Dominika Andruszkiewicz
Kurs DAO PM jest świetny dla osób, które dopiero wchodzą w świat zarządzania projektami
Polecam IAMPM zarówno ze względu na merytoryczną zawartość kursów, bardzo wykwalifikowanych prelegentów, dobrą organizację i super atmosferę. Brałam udział w szkoleniach IAM BA oraz DAO PM. Ponieważ od lat jestem IT Project Managerem chciałabym tutaj zwrócić uwagę na to ostatnie szkolenie. Jest ono świetne dla osób, które dopiero wchodzą w świat zarządzania projektami IT, materiał szkoleniowy jest bardzo nasycony i jest on przekazywany przez świetnych i wyspecjalizowanych prelegentów.
To, na co chciałabym zwrócić uwagę to, że prac domowych jest bardzo dużo i trzeba się do nich przygotować. Nie jest to szkolenie, na którym jest się tylko słuchaczem i nic więcej. Tu jest symulacja rzeczywistego środowiska projektowego i projektu, więc bardzo ważne jest zaangażowanie studentów, bo pracuje się w grupach projektowych 🙂 I jeszcze raz podkreślam - jest to szkolenie dla osób, które rzeczywiście chcą wejść w świat IT, w przypadku zainteresowania zarządzania projektami ogólnie (spoza IT) to szkolenie jest jednak za bardzo rozbudowane, ponieważ dotyczy stricte projektów IT.
Michał Lesiński
Wiedza jest skondensowana, co jest niezwykle korzystne dla osób chcących szybko zdobyć nowe umiejętności
Ukończyłem kurs TechMind i obecnie uczestniczę w kursie DAO PM. Przed zapisaniem się na te kursy miałem sporo wątpliwości, jednak teraz, z pełnym przekonaniem, mogę polecić je każdemu.
Wiedza, jaką oferują te kursy, jest skondensowana, co jest niezwykle korzystne dla osób chcących szybko zdobyć nowe umiejętności. Wykładowcy nie tylko są kompetentni, ale przede wszystkim są doświadczonymi praktykami. Ich bezcenne doświadczenie na rynku pracy jest niewycenione - często dzielą się zabawnymi, ale przede wszystkim pouczającymi anegdotkami z codziennych sytuacji zawodowych. To pozwala na lepsze zrozumienie teorii poprzez pryzmat realnych zastosowań.
Kurator kursu zawsze pilnuje, aby utrzymać najwyższą jakość nauczania. Dba o jasność warunków współpracy i zapewnia, że wszelkie informacje dotyczące kursu są przekazywane na czas. Dzięki temu nauka jest płynna i bez nieporozumień. Co więcej, na kursach mamy realny wpływ na ich przebieg. Często jesteśmy proszeni o informacje zwrotne, co pozwala prowadzącym na ciągłe podnoszenie jakości kursu.
W moich planach jest również udział w dwóch kursach z serii PM Hard Skills. Już teraz nie mogę się doczekać kolejnej porcji wiedzy i doświadczeń, które na pewno przyczynią się do mojego dalszego rozwoju zawodowego.
Tomasz Żurowski
Bardzo profesjonalne podejście do przeprowadzenia kursu
Bardzo profesjonalne podejście do przeprowadzenia kursu. Brałem udział w DAO i mogę szczerze go polecić. Kurs przemyślany bardzo dokładnie - zarówno pod względem wiedzy i merytoryki jak i struktury organizacyjnej. Wykładowcy pełni energii oraz chęci do przekazywania wiedzy oraz motywacji
Monika Krzykała
Komfortowi nauki sprzyja bardzo dobra organizacja kursu!
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, dużego doświadczenia prowadzących zajęcia i ich umiejętności sprawnego przekazywania kursantom swojej praktycznej wiedzy (a takiej właśnie szukałam!). Komfortowi nauki sprzyja bardzo dobra organizacja kursu!
Kinga Wójtów
Kurs był czystą przyjemnością, polecam!
Jestem bardzo zadowolona z kursu! Wykładowcy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie, którym bardzo chętnie się dzielą. Cały kurs jest świetnie zorganizowany, a poza zajęciami mamy możliwość kontaktu z przydzielonymi promotorami (są bardzo pomocni!) lub wykładowcami. Kurs był czystą przyjemnością, polecam!
Ela Liberadzka
Duże wsparcie mentorów i profesjonalny feedback
Bardzo polecam kurs DAO PM - mnóstwo praktycznej wiedzy, ciekawe wykłady i kompetentni prowadzący. Podczas kursu sami przygotowywaliśmy dokumentację do wymyślonego przez nas projektu dzięki czemu mogliśmy przejść przez wszystkie jego etapy. Duże wsparcie mentorów i profesjonalny feedback.
Maciej Filip
Od początku zajęć tworzysz i zarządzasz swoim projektem aż do końca kursu
Ukończyłem kurs DAO PM i mogę śmiało polecic. Bardzo fajni wykładowcy, dużo wiedzy merytorycznej. Na duży plus zadania pracy w grupach, od początku zajęć tworzysz i zarządzasz swoim projektem aż do końca kursu, co pozwala na zrozumienie pracy i zadań PMa.
Prelegenci kursu
Program kursu
Pomagamy w zatrudnieniu
List
nie słowami, ale konkretnymi czynami w ciągu 3 miesięcy od zakończenia kursu
rekomendacje prelegentów i mentorów dla najlepszych studentów
Przygotowanie
Rady
przed rozmową kwalifikacyjną i zaliczeniem zadań testowych
dla Twojego rozwoju kariery w IT
Zalecenia
w celu ulepszenia CV i portfolio
Pomoc
w ulepszaniu listu motywacyjnego i znajdowaniu odpowiednich wakatów
Zarezerwuj teraz bezpłatny dostęp do 1. lekcji kursu
Wypełnij formularz i poczekaj na połączenie od menedżera z numeru +48 459 568 995, aby otrzymać specjalną ofertę szkoleniową.
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.