Praktyczny kurs analizy biznesowej w IT
I AM BA
Start 16 kwietnia
Zdobądź i wykorzystaj w praktyce umiejętności analizy biznesowej w IT. Podczas kursu I AM BA przejdziesz przez wszystkie codzienne zadania analityka biznesowego w IT, od analizy rynku i pierwszego spotkania z klientem po zbieranie wymagań i modelowanie procesów biznesowych.

W ciągu zaledwie 8 tygodni, dzięki doświadczeniu 6 ekspertów z ponad 10-letnim stażem, przygotujemy Cię do objęcia stanowiska analityka biznesowego w IT.
Eksperci kursu:
Kurs będzie przydatny dla:
 • Analityka biznesowego
  Już rozumiesz, czym jest analiza biznesowa, a teraz czas na poznanie specyfiki branży IT. W trakcie naszego online kursu
  I AM BA dowiesz się, czym różnią się klienci w IT, jak współpracować z zespołem developerskim oraz jakie narzędzia powinien posiadać analityk biznesowy w IT. Bądź na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami i technologiami stosowanymi w dziedzinie analizy biznesowej. Zyskaj kolejne umiejętności i zrozum nowe podejścia dzięki czemu na pewno utrzymasz konkurencyjność.
 • Młodszego analityka biznesowego IT
  Chcesz uporządkować swoją wiedzę i poczuć się pewnie na swoim stanowisku? Albo po prostu chciałbyś poznać praktyki i narzędzia ekspertów z ponad 10-letnim doświadczeniem. To wszystko będziesz mógł szlifować w praktyce w ramach kursu. Kurs I AM BA może być doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z innymi profesjonalistami z branży. Uczestnictwo w kursie będzie dla Ciebie okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz zapewni Ci dostęp do nowych możliwości zawodowych.
 • IT PM, Testera, Designera, Sales, Scrum Mastera
  Pracujesz już w IT, ale marzysz o zmianie roli na analityka biznesowego? Ważne jest, abyś poćwiczył wszystkie zadania, które IT BA wykonuje na co dzień. Jak identyfikować, dokumentować i patrzeć na wymagania z perspektywy biznesowej, a także tworzyć notacje UML i BPMN. Nauczymy Cię skutecznie wykorzystywać narzędzia analityczne i skupimy się na rozwijaniu Twoich umiejętności technicznych, dzięki czemu, nauczysz się efektywnie przetwarzać i analizować dane.
 • Dla tych, którzy chcą dostać się do IT
  Jeśli nie lubisz pisać skomplikowanych kodów, nieustannie komunikować się i zarządzać dużą liczbą osób jednocześnie, to rola analityka biznesowego w IT jest dla Ciebie. Szczególnie przydatne będzie Twoje doświadczenie z poprzedniej dziedziny - finansów, edukacji, medycyny, prawa itp. Zyskasz wiedzę, którą wykorzystasz w realistycznych scenariuszach biznesowych.
  Poprowadzimy Cię za rękę i wspólnie przejdziemy przez całą ścieżkę analityka biznesowego w IT.