Mów jednym językiem
z programistami!
Techmind
Start 18 października
Jeśli jesteś kierownikiem projektu, rekruterem lub menedżerem produktu, musisz komunikować się z programistami, zanurzać się w ich pracę lub możesz po prostu uśmiechać się i kiwać głową. Praktyczny kurs TechMind pomoże Ci szybko opanować teorię i zrozumieć cały proces rozwoju oprogramowania. W ciągu półtora miesiąca poznasz terminologię, najlepsze praktyki i nauczysz się komunikować ze specjalistami technicznymi w ich języku.
Kurs będzie przydatny dla:
 • Początkujących w IT
  Nigdy wcześniej nie kodowałeś, boisz się słów API, DevOps, Backend, ale już stawiasz pierwsze kroki w kierunku zostania menedżerem IT? W takim razie ten kurs dostarczy CI wiedzy technicznej niezbędnej do bycia menedżerem, abyś mógł pewnie zarządzać projektem i komunikować się z programistami.
 • Project Manager
  Nie czujesz się pewnie komunikując się z programistami? Trudno jest obronić swój zespół przed klientem? Podczas tego kursu zdobędziesz wiedzę na temat SDLC, poszerzysz swoje słownictwo o terminologię techniczną i z łatwością będziesz zarządzać rozwojem oprogramowania webowego i aplikacji mobilnych.
 • Dla innych menedżerów IT
  Jeśli jesteś Business Analyst, Product lub Sales Managerem, musisz rozumieć techniczną stronę rozwoju oprogramowania, aby prowadzić dialog z klientem i zespołem, oferować najlepsze rozwiązania lub tworzyć dokumentację techniczną. Wszystko to możesz uzyskać w ciągu zaledwie 2 miesięcy praktycznych szkoleń.
 • Dla rekruterów IT
  Koniec z czytaniem pytań technicznych do programistów z kartki papieru lub zapisywaniem każdego pytania od kandydata, aby dostarczyć je “słowo w słowo” do lidera zespołu. Zrozumiesz terminologię techniczną i specjalizację programistów, aby zachęcić najlepszych specjalistów do firmy.