Mów jednym językiem z programistami!
Techmind
Start 6 marca
Jedyny na rynku kurs, poruszający aspekty techniczne dla nietechnicznych specjalistów IT
A co, jeśli barierą w zostaniu świetnym menedżerem w branży IT jest brak wiedzy technicznej?

Coraz mniej klientów, budżety ograniczone, rynek się skurczył - może wydawać się, że teraz nie jest czas na zwiększanie umiejętności technicznych. Ale to właśnie w tym tkwi Twoja przewaga konkurencyjna: doskonalenie umiejętności poszukiwanych przez pracodawców - praca z Jira, pisanie dokumentacji projektowej, zrozumienie SDLC.

Podnieś swoje kompetencje i zdobądź wiedzę techniczną. Stań się liderem wśród specjalistów IT i zacznij śmiać się z żartów programistów, a nie tylko kiwać głową, nie rozumiejąc, co się dzieje.
Kurs będzie przydatny dla:
 • Początkujących w IT
  Nigdy wcześniej nie kodowałeś, boisz się słów API, DevOps, Backend, ale już stawiasz pierwsze kroki w kierunku zostania menedżerem IT? W takim razie ten kurs dostarczy CI wiedzy technicznej niezbędnej do bycia menedżerem, abyś mógł pewnie zarządzać projektem i komunikować się z programistami.
 • Project Manager
  Nie czujesz się pewnie komunikując się z programistami? Trudno jest obronić swój zespół przed klientem? Podczas tego kursu zdobędziesz wiedzę na temat SDLC, poszerzysz swoje słownictwo o terminologię techniczną i z łatwością będziesz zarządzać rozwojem oprogramowania webowego i aplikacji mobilnych.
 • Dla innych menedżerów IT
  Jeśli jesteś Business Analyst, Product lub Sales Managerem, musisz rozumieć techniczną stronę rozwoju oprogramowania, aby prowadzić dialog z klientem i zespołem, oferować najlepsze rozwiązania lub tworzyć dokumentację techniczną. Wszystko to możesz uzyskać w ciągu zaledwie 2 miesięcy praktycznych szkoleń.
 • Dla rekruterów IT
  Koniec z czytaniem pytań technicznych do programistów z kartki papieru lub zapisywaniem każdego pytania od kandydata, aby dostarczyć je “słowo w słowo” do lidera zespołu. Zrozumiesz terminologię techniczną i specjalizację programistów, aby zachęcić najlepszych specjalistów do firmy.
Eksperci kursu: