Praktyczny kurs analizy biznesowej w IT

Start 4 czerwca
uzyskali pomoc w znalezieniu pracy na kursie I AM BA i zdobyli poszukiwany zawód IT
od nowicjusza do pierwszej oferty
2700+ absolwentów
Nasi studenci pracują tu
Co na Ciebie czeka
Analityk biznesowy w IT jest jak lekarz diagnosta dla biznesu: identyfikuje i bada problemy klientów, a następnie pomaga wybrać i ocenić potencjalne rozwiązania tych problemów. To BA identyfikuje wymagania dotyczące projektu i przekazuje je programistom zrozumiałym językiem. Oko do szczegółów i rozwinięte umiejętności komunikacyjne to wszystko, czego potrzebujesz, aby postawić pewny krok w kierunku zawodu BA.
Średnia liczba wakatów IT business analyst – 3350
Średnie wynagrodzenie BA w IT wynosi 9 tys. zł (umowa o pracę) i 20 tys. zł (umowa B2B).
Źródło: bulldogjob i jooble
Liczba ofert pracy dla początkujących analityków biznesowych jest taka sama jak dla Project Managerów
Dlaczego warto rozpocząć karierę BA w IT
Jest to stosunkowo nowy zawód IT, dlatego konkurencja o wolne miejsce jest znacznie mniejsza w porównaniu do innych stanowisk
Analitycy biznesowi są poszukiwane w różnych dziedzinach, nie tylko w IT, więc szanse na znalezienie pracy rosną
Łatwy start w zawodzie IT: nie jest konieczna znajomość języków programowania i posiadanie doświadczenia w programowaniu
Wiele możliwości rozwoju i wzrostu. Z analityka biznesowego możesz szybko stać się menedżerem produktu, właścicielem produktu albo przejść na inne stanowisk IT.
Ciągle dowiadujesz się czegoś nowego. BA bezpośrednio wchodzi w interakcję z biznesem i branżą, w której działa, więc na tym stanowisku na pewno nie będziesz się nudzić.
Co otrzymasz:
Kurs jest dla Ciebie, jeśli jesteś
Osobą systematyczną i zdyscyplinowaną
Dobrze czujesz się w pracy z ludźmi i wiesz, jak znaleźć z nimi wspólny język
Lubisz pracować z wykresami, tabelami i modelami
Preferujesz stabilność i niski poziom stresu
W niecałe 3 miesiące opanujesz umiejętności
Opis wymagań
User Stories, Acceptance criteria oraz Use Cases
Dokumentacja
BRD, MRD, PRD, SRS, PSD, FSD
Określenie wymagań
Wywiad, warsztaty, burza mózgów
Programy
Praca z Jira, Confluence i Google Docs w celu organizacji wymagań i zarządzania nimi
Prototypy
Sketch, Wireframe, Mockup
Wykresy
UML & BPMN: Use Case, Activity, Sequence Diagrams, Entity Relationship Diagram, State Machine Diagram
Opinie naszych absolwentów
Matthias Markowicz
Otrzymał dużo praktycznej wiedzy
Kurs IAMBA okazał się dla mnie nie tylko źródłem cennej wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim platformą do praktycznego zastosowania i zgłębiania analizy biznesowej. Jego unikalna wartość leży w dobrze zorganizowanych zadaniach domowych, które zachęcają do samodzielnej nauki i poszukiwania rozwiązań, zamiast polegania wyłącznie na gotowych odpowiedziach. Możliwość pracy nad własnym projektem pozwoliła mi jeszcze głębiej zanurzyć się w tematyce kursu, dając przestrzeń na kreatywne myślenie i innowacyjne podejścia do problemów.
Zadania domowe były analizowane przez mentora. Feedback do każdej wykonanej pracy był bardzo obszerny i pomocny.
Różnorodność specjalistów prowadzących zajęcia, każdy z bogatym doświadczeniem zawodowym i unikalnym spojrzeniem na analizę biznesową, wniosła do kursu mnogość perspektyw !
Niezdecydowanym szczerze polecam
Anyna Mel
Łatwo dostosowała tryb kursu pod indywidualne potrzeby
Świetnie zorganizowany kurs, dobrze przygotowane materiały i prowadzone kursy. Bardzo cenię sobie to, że miałam możliwość dostosowania trybu kursu pod indywidualne potrzeby. Warto podkreślić dobrą komunikację poza kursem i przyjazną atmosferę na samych wykładach;)
Kamila Piórkowska
Otrzymała wiele wartościowych informacji i narzędzi potrzebnych do pracy BA
Zdecydowanie polecam kurs I AM BA.
Kurs oferuje wiele wartościowych informacji i narzędzi potrzebnych do pracy BA. Wykłady prowadzone są przez doświadczonych specjalistów. Ten kurs to świetna inwestycja dla osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności i wiedzę w tej dziedzinie.
Christian Białas
Otrzymał wiedzę niezbędną do "rozpoczęcia przygody z byciem BA"
Moje wrażenia po kursie I AM BA ? Założenie zostało zrealizowane. Uzupełniłem brakującą wiedzę. Zajęcia prowadzone są bardzo przystępnie. Osoby zaczynające przygodę z byciem BA otrzymają wiedzę niezbędną do rozpoczęcia przygody. Prowadzący zachęcają uczestników do aktywności dzięki czemu łatwiej przyswoić wiedzę. Dla jej dodatkowego ugruntowania możliwa jest realizacja zadań domowych. Opieka nad kursem była realizowana na najwyższym poziomie. Anastazja bardzo dbała, abyśmy byli zadowoleni z kursu i aktywnie pytała o nasze opinie o zajęciach, materiale etc. dodatkowo w trakcie kursu ma się stały kontakt z mentorem, który służy radą i pomocą w razie potrzeby. Kurs zakończyłem z poczuciem uzupełnienia braków o których istnieniu wiedziałem i poczuciem dobrze wydanych pieniędzy. Ekipo I AM PM widzimy się na Supreme BA
Ewelina Ka
Rekomenduję kurs wszystkim, którzy chcą zdobyć praktyczne umiejętności z analizy biznesowej
Serdecznie polecam kurs I AM BA.
Dużo praktycznej wiedzy, ciekawe wykłady prowadzone przez profesjonalistów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Częścią kursu są też praktyczne zadania domowe. Wszystko jest dokładnie opracowane i dostosowane do uczestników. Dużym atutem jest komunikacja. Opiekun kursu udziela wsparcia i odpowiada na wszystkie pytania. Wszystko jest zorganizowane na najwyższym poziomie. Dzięki temu, mogę śmiało stwierdzić, że warto wziąć udział w kursie. Rekomenduję kurs wszystkim, którzy chcą zdobyć praktyczne umiejętności z analizy biznesowej. Pozwala usystematyzować przydatne informacje i z pewnością będzie można je z powodzeniem wykorzystać.
Sashka Doroshkevich
Kurs pozwolił po koleje wejść do zrozumienia branży IT, odpowiedzieć co robi BA
Miałam przyjemność brać udział w kursie IAMBA. Bardzo dobrze dobrany i zaplanowany spis lekcji, który pozwala po koleje wejść do zrozumienia branży IT, pozwala odpowiedzieć co robi BA? Oraz jakie są wady i zalety. Kurs pomaga w pełni zrozumieć jakie wymagania będą potrzebne na start oraz do czego można dążyć. Dziekuje
Dominik Jagiełło
Uczestniczyłem w kursie I AM BA - polecam je analitykom biznesowym. Ciekawy program, wymagające zadania, kadra z doświadczeniem, opieka przez koordynatora projektu na wysokim poziomie. Bardziej zaawansowanym ugruntuje wiedzę, początkującym rozszerzy horyzonty. Jednym słowem - polecam!
Sandra Hadasz
Poszerzyła swoją wiedzę w dziedzinie analizy biznesowej oraz nabyła nowych umiejętności
Zdecydowanie polecam kurs IAMPM dla biznes analityków! To niesamowite doświadczenie, które przekroczyło moje oczekiwania:) Doskonała kombinacja teorii i praktyki, świetnie przygotowana kadra oraz praktyczne podejście do zagadnień biznesowych sprawiają, że ten kurs jest niezwykle wartościowy. Serdecznie polecam każdemu, kto chce poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie albo nabyć nowe umiejętności
Aneta Kamińska
Uporządkowała całą rozproszoną wiedzę i zdecydowała o małych zmianach w zawodowym życiu
Ukończyłam kurs BA. Kilkanaście spotkan online wieczorową porą, możliwość zadawania pytań, robienia wspólnie ćwiczeń podczas zajęć, prace domowe rzetelnie oceniane przez mentora - to wszystko pozwoliło mi uporządkować całą moją rozproszoną wiedzę i zdecydować o małych zmianach w zawodowym życiu. Polecam:-)
Prelegenci kursu
Program kursu
Pomagamy w zatrudnieniu
List
nie słowami, ale konkretnymi czynami w ciągu 3 miesięcy od zakończenia kursu
rekomendacje prelegentów i mentorów dla najlepszych studentów
Przygotowanie
Rady
przed rozmową kwalifikacyjną i zaliczeniem zadań testowych
dla Twojego rozwoju kariery w IT
Zalecenia
w celu ulepszenia CV i portfolio
Pomoc
w ulepszaniu listu motywacyjnego i znajdowaniu odpowiednich wakatów
Zarezerwuj teraz bezpłatny dostęp do 1. lekcji kursu
Wypełnij formularz i poczekaj na połączenie od menedżera z numeru +48 459 568 995, aby otrzymać specjalną ofertę szkoleniową.
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.