AI for business
kurs online
Dni zajęć: Poniedziałek i Środa
Czas zajęć: 19:00-21:00
na żywo
Sztuczna inteligencja - od pomysłu do zysku
Dla kogo jest ten kurs:
 • Przedsiębiorcy i managerowie na poziomie C
  Zrozumiesz trendy w technologii AI i dowiesz się, jak je wykorzystać, a także zwiększyć zyski i obniżyć koszty w swojej firmie dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji.

 • Menedżerowie średniego szczebla
  Znajdziesz sposoby, w jakich sztuczna inteligencja może usprawnić istniejące procesy w Twoich obszarach odpowiedzialności i będziesz na bieżąco z ekspertami technologicznymi w dziedzinie sztucznej inteligencji.
 • Product Managerowie
  Zaczniesz tworzyć produkty oparte na sztucznej inteligencji, zatrudniać i zarządzać zespołem ds. rozwoju produktów AI oraz zrozumiesz wpływ rozwiązań AI na biznes.


 • Startuperzy
  Uruchomisz własny startup AI lub przyspieszysz rozwój firmy w innej dziedzinie dzięki rozwiązaniom AI, abyś już na starcie mógł zaoszczędzić pieniądze.
 • Specjaliści ds. technicznych
  Stworzysz rozwiązania AI, dzięki którym lepiej zrozumiesz kontekst biznesowy i sposób podejmowania decyzji na poziomie interesariuszy.
Prelegent kursu
Program podzielony jest na 5 bloków tematyczne:
- największa szkoła edukacji nietechnicznej:
na rynku edukacji IT
7 lat
absolwentów
14000
z których studiują nasi studenci
17 krajów
tylko nietechnicznych profesji w IT
Uczymy
Nie musisz czekać na start kursu - zacznij naukę od razu!
Zostaw zgłoszenie, omów szczegóły z managerem i odbierz prezent - wykład z kursu o rozwoju umiejętności technicznych dla Managerów!

By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.