8 mitów, które uniemożliwiają
PM-om budowanie kariery w IT
Bezpłatny wykład
6 czerwca | 19:00 — 19:45 (GMT+2)
Rozpoczynając projekt, Project Manager ma świadomość własnej roli w procesie: co należy zrobić, a czego nie, czego oczekują klienci i zespół od menedżera oraz czego on sam oczekuje od pracowników. Tak właśnie dzieje się
w idealnym świecie idealnych kierowników projektów....

Czasami jednak przekonania PM nie pokrywają się z rzeczywistością i zakłócają normalny proces pracy. Podczas bezpłatnego webinaru porozmawiamy o najczęstszych mitach dotyczących młodszych kierowników projektów.
Przytoczymy 8 mitów z życia Project Managera, pokażemy, jak wpływają one na projekt i wspólnie wyciągniemy wnioski z każdej historii:
 • Mit 1.
  Muszę tylko komunikować się z ludźmi i ich organizować
 • Mit 2.
  Klienci są zmotywowani do realizacji projektu
 • Mit 3.
  Najtrudniejszą częścią jest rozpoczęcie projektu
 • Mit 4.
  Mój zespół i ja pracujemy w tym samym celu i zawsze jesteśmy przyjaciółmi
 • ...te i inne 4 mity omówimy szczegółowo
  podczas webinaru. Przygotuj swoje pytania,
  zarejestruj się i przyjdź!

Dla kogo będzie przydatny webinar:

 • Początkujący w IT

 • Junior Project Manager

 • Każdy, kto chce zostać

  PM-em w IT

Każdy uczestnik webinaria otrzyma w prezencie szablon PROJECT MANAGER DASHBOARD
z którego będzie można wygodnie korzystać w Excelu
Kto będzie opowiadał historie:
Alexander Omelyashko
IT Project Manager w SoftServe
Posiada dyplom z zarządzania strategicznego projektami ucz. Kozminski Business Academy. Ma 6 lat doświadczenia zarówno w startupach jak i dużych korporacjach, firmach produktowych i outsourcingowych. Pracował w takich branżach jak real
estate, fintech, healthcare & cryptography. Obecnie jest zatrudniony w firmie Softserve Poland przy APAC fintech projekcie z największym bankiem w Singapurze. Miłośnik muzyki i sztuki walki.

Kto prowadzi:

IAMPM - online szkoła nietechnicznej edukacji IT z Ukrainy

Od 5 lat pomagamy startować w zawodzie i doskonalić umiejętności Project, Product, Sales oraz Marketing Managers, Business Analyst, Scrum Master, HR i innym nietechnicznym specjalistom IT, którzy pracują w IT, ale nie piszą kodu.

Jako pierwsi zaczęliśmy rozmawiać o sprawach technicznych z nietechnicznymi specjalistami IT na Ukrainie i chętnie podzielimy się naszą wiedzą w Polsce.
Zarejestruj się na webinar
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.