Sprzedaż B2B w branży IT
Business Development, Sales & Marketing
Specjalista ds. Rozwoju Biznesu to osoba, który opracowuje strategię rozwoju biznesu, buduje systematyczną sprzedaż i dokładnie wie, jak nie tylko osiągnąć, ale i przekroczyć kwartalne cele.

W trakcie kursu sformułujemy rozumienie strategii firmy IT w 2023 roku, a następnie przejdziemy przez całą drogę klienta: od marketingu i brandingu po sprzedaż, account i success management, po czym będziesz w stanie samodzielnie znaleźć obszary do zwiększenia dochodowości biznesu.
Kurs będzie przydatny dla:
 • Menedżera ds. Rozwoju Biznesu
  Poznaj w praktyce w zaledwie dwa miesiące narzędzia i podejścia, które pomogą Twojej firmie wejść na nowy poziom, zaprzyjaźnić marketing i sprzedaż oraz stworzyć kompleksową strategię na przyszłość.
 • Menedżera ds. Sprzedaży IT
  Przejdź na wyższy poziom, na którym będziesz rozwijać biznes, a nie tylko spotykać się z klientami. W 2 miesiące opanujesz wszystkie kompetencje wymagane od Business Development Managera.
 • Kierownik ds. Marketingu
  Zbliż się o krok do stanowiska Business Development Managera, opanowując kompetencje sprzedażowe, które pomogą Ci skutecznie łączyć marketing i sprzedaż, aby osiągać najlepsze wyniki w zakresie leadów i konwersji.
 • Właścicieli przedsiębiorstwa
  Nie musisz już zastanawiać się, gdzie szukać klientów i jak promować swój biznes. Dowiedz się, jak połączyć strategie marketingowe i sprzedażowe, stworzyć markę firmy i zautomatyzować poszukiwanie nowych klientów.
Eksperci kursu: