Modelowanie procesów biznesowych dla Mid analityków biznesowych w IT
Bezpłatny warsztat na temat
Jak przygotować się do modelowania i jakie błędy najczęściej popełniają analitycy biznesowi, opowie Joanna Łabędowicz, Analityk Biznesowy z ponad 5-letnim doświadczeniem w IT.

Czego się nauczysz:

Skoncentrujemy się na kluczowych krokach, które warto podjąć przed rozpoczęciem procesu modelowania, niezależnie od rodzaju modelu, jaki tworzymy.
Skupimy się na technice tworzenia diagramów aktywności, które są używane do opisywania i analizowania punktów interakcji w systemie.
Nauczymy się, w jaki sposób diagramy maszyny stanów mogą być używane do modelowania i analizy różnych elementów systemu.
Omówimy typowe błędy, oraz przedstawimy najlepsze praktyki, które pomogą uniknąć ich popełnienia i tworzyć bardziej efektywne diagramy.
Prelegentka:
Joanna Łabędowicz
19 lat doświadczenia w finansach i bankowości. Ponad 5 lat w branży IT. 4 lata doświadczenia w roli product ownera bankowych procesów posprzedażowych i projektów rządowych, 8 lat w analizie i optymalizacji procesów biznesowych, ostatnie 5 lat poświęciła ściśle analizie biznesowej w IT.
Certyfikacje: CPRE (IREB), CPOA (IIBA)
Wypełnij formularz i od razu otrzymaj dostęp do warsztatu, podczas którego Joanna Łabędowicz udzieli wskazówek, które sprawdzają się w prawdziwym życiu!
❗ Uwaga! Koniecznie podaj prawidłowy numer telefonu i adres
e-mail, aby otrzymać link do warsztatu oraz inne darmowe materiały na temat analizy biznesowej w branży IT.

By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.