Dlaczego firmy IT potrzebują Analityka Biznesowego i jak nim zostać
Bezpłatne webinarium
2 marca | 19:00 — 20:30 (GMT+1)
Język wykładowy — polski
Poziom: dla początkujących Analityków Biznesowych
Dlaczego niektóre firmy IT mają w swoich zespołach dziesiątki Analityków Biznesowych, a inne nawet nie planują przeznaczyć środków na takiego specjalistę? Czyli rola BA jest opcjonalna? Nie do końca! W każdym projekcie, w którym jest Klient i wymagania, jest osoba, która w pewnym momencie wykonuje pracę Analityka Biznesowego.

Chcesz dowiedzieć się, czy rola BA w firmie IT jest dla Ciebie? Jakie podstawowe umiejętności w zakresie analizy biznesowej są potrzebne, aby dobrze zacząć? Analityczka biznesowa z 15-letnim doświadczeniem, Agata Niedbała, podczas bezpłatnego webinaru opowie, jak rozpocząć karierę BA w IT!

O czym będziemy rozmawiać:
  • Czym zajmuje się Analityk Biznesowy na co dzień i jak współdziała z zespołem
  • Co kryje się pod mapą kompetencji i obowiązków BA: kompetencje twarde, miękkie, techniczne
  • Czy można zacząć pracować na stanowisku Analityka Biznesowego bez doświadczenia
Prelegentka
Agata Niedbała
Analityk Biznesowy w Euvic S.A. n
Zajmuje się gromadzeniem wymagań, opisywaniem ich w formie dokumentów oraz historyjek użytkownika. Dodatkowo współpracuję z programistami, designerami UI / UX kontrolując powstawanie produktu na każdym etapie. W wybranych projektach pełnię rolę Product Ownera, prowadzę ceremonie Scrum. Jako analityk pracuję już 15 lat, do tej pory realizowała projekty w różnych branżach, między innymi logistyce, bankowości, lotnictwie.
Dla kogo
  • Junior BA

  • Project Manager

  • UI / UX designer

  • QA engineer

  • Оsoby, które marzą o tym, by zostać BA

Kto prowadzi:

IAMPM - laboratorium nietechnicznej edukacji IT z Ukrainy

Od 5 lat pomagamy startować w zawodzie i doskonalić umiejętności Project, Product, Sales oraz Marketing Managers, Business Analyst, Scrum Master, HR i innym nietechnicznym specjalistom IT, którzy pracują w IT, ale nie piszą kodu.

Jako pierwsi zaczęliśmy rozmawiać o sprawach technicznych z nietechnicznymi specjalistami IT na Ukrainie i chętnie podzielimy się naszą wiedzą w Polsce.
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.