PROJECT
MANAGER DASHBOARD
Excel szablon
O wiele łatwiej jest odbierać informacje, gdy istnieje ich wizualizacja. Dlatego do zarządzania każdym projektem często wykorzystuje się wygodne dashboardy Excela, pokazujące wszystkie potrzebne informacje w postaci wygodnych wykresów i diagramów. Dotyczy to projektów od remontu domu i imprezy urodzinowej po uruchomienie rakiety do kolonizacji Marsa.
Przygotowaliśmy więc dla Ciebie szablon, w którym możesz wpisać swoje wartości i uzyskać wygodną wizualizację wszystkich etapów projektu. Szablon pomoże Ci w wyliczeniu budżetu, zobaczysz zrealizowane i niezrealizowane zadania, ich kolejność i zobaczysz dokładnie, gdzie potrzebna jest Twoja szczególna uwaga. Nie ma więc znaczenia, czy jesteś doświadczonym Project Managerem, dopiero przyglądasz się temu zawodowi, czy po prostu chcesz usunąć niepotrzebny chaos ze swojego życia - ten szablon na pewno Ci w tym pomoże.

Uwaga! Koniecznie podaj prawidłowy numer telefonu i adres e-mail, aby otrzymać link do szablonu oraz inne darmowe materiały.
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.