Jak napisać CV na stanowisko Junior Business Analyst w IT
Bezpłatny wykład
9 lutego | 19:00 — 20:30 (GMT+1)

Chcesz zostać Analitykiem Biznesowym w IT, przeczytałeś mnóstwo artykułów, nawet wziąłeś udział w kursach, ale jedyne co słyszysz to: “Zadzwonimy do Pana?”, a po tym - cisza i żadnej odpowiedzi?


Albo może pracujesz na stanowisku juniorskim i marzysz o przejściu do fajnej firmy, ale Twoja kandydatura nie przyciąga uwagę pracodawców, na których Ci zależy? Całkiem możliwe że tu nie chodzi o Ciebie, ale o Twoje CV i umiejętność zaprezentowania się. Na darmowym webinarium od IAMPM Business Analityk z 17-letnim doświadczeniem w IT wyjaśni, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie, przejść rozmowę kwalifikacyjną i zdobyć wymarzoną pracę w firmie!

Przyjrzyjmy się trzem najważniejszym składnikom sukcesu kandydata
 • Odpowiedzi na pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej
  Podpowiemy Ci, o co pytają rekruterzy i jak poradzić sobie z zadaniami z logiki i cechy osobowe. Bądź przygotowany na każdą niespodziankę!
 • Zasady pisania CV dla BA na 2023
  Porozmawiamy o najważniejszych podstawach pisania CV i zrozumiemy, co może być standardowe, a co trzeba zmienić, by sprostać wymaganiom firmy. Jak napisać dobre CV z którym zostaniesz zaproszony do kolejnego etapu.
 • Jak się zaprezentować, by przejść do kolejnego etapu
  Przyjrzymy się temu, jak się odpowiednio zaprezentować, o co pytać i jakie błędy popełniają wszyscy początkujące BA

Dla kogo?

 • Junior Business Analyst

 • Junior Project Manager

 • Osoba początkująca w branży IT

 • Dla wszystkich, którzy chcą zostać BA w IT

Prelegent:

Michał Jezierski
Senior Business Analyst w ITMAGINATION
Ponad 17 lat w branży IT. Rozpoczynał jako tester oprogramowania, ma doświadczenie jako Project Manager, ale najbardziej spełnia się w roli Analityka Biznesowego. Koncentruje się na wartościowych rozwiązaniach dla użytkowników końcowych i klientów oraz doskonaleniu procesów biznesowych. Wierzy, że rozwój udanych produktów możliwy jest dzięki pracy zespołu opartej na wartościach SCRUM.

Kto prowadzi:

IAMPM - laboratorium nietechnicznej edukacji IT z Ukrainy

Od 5 lat pomagamy startować w zawodzie i doskonalić umiejętności Project, Product, Sales oraz Marketing Managers, Business Analyst, Scrum Master, HR i innym nietechnicznym specjalistom IT, którzy pracują w IT, ale nie piszą kodu.

Jako pierwsi zaczęliśmy rozmawiać o sprawach technicznych z nietechnicznymi specjalistami IT na Ukrainie i chętnie podzielimy się naszą wiedzą w Polsce.
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.