Jak wygląda efektywny tydzień Project Managera w IT
Bezpłatny wykład
20 lutego | 19:00 — 20:30 (GMT+1)
Project Managerowie w IT zawsze mają dużo na głowie - i chcą być w stanie zrobić to wszystko na raz, ale to raczej nie jest możliwe. Oleksander Omelyashko, IT Project Manager w SoftServe, na darmowym webinarze 20 lutego o 19:00 opowie o tym, jak prawidłowo ułożyć swój harmonogram pracy, aby być we właściwym miejscu o właściwym czasie.
O czym będziemy rozmawiać
 • Z czego składa się dzień pracy Project Manager’a w IT?
  A tydzień pracy? Główne etapy
 • Komunikacja z klientem
  Jak przekonać ich, że warto z Tobą współpracować
 • Planowanie
  Kalkuluj zasoby i motywuj siebie, klienta i zespół
 • Kontrola
  Zadania, statusy, śledzenie. Jak śledzić postępy lub ich brak
Dla kogo będzie przydatne
 • Junior IT PM

 • dla każdego, kto chce zostać Project Managerem

Prelegent:
Alexander Omelyashko
IT Project Manager w SoftServe
Posiada dyplom z zarządzania strategicznego projektami ucz. Kozminski Business Academy. Ma 6 lat doświadczenia zarówno w startupach jak i dużych korporacjach, firmach produktowych i outsourcingowych. Pracował w takich branżach jak real estate, fintech, healthcare & cryptography. Obecnie jest zatrudniony w firmie Softserve Poland przy APAC fintech projekcie z największym bankiem w Singaporze. Miłosnik muzyki i sztuk walek.

Kto prowadzi:

IAMPM - laboratorium nietechnicznej edukacji IT z Ukrainy

Od 5 lat pomagamy startować w zawodzie i doskonalić umiejętności Project, Product, Sales oraz Marketing Managers, Business Analyst, Scrum Master, HR i innym nietechnicznym specjalistom IT, którzy pracują w IT, ale nie piszą kodu.

Jako pierwsi zaczęliśmy rozmawiać o sprawach technicznych z nietechnicznymi specjalistami IT na Ukrainie i chętnie podzielimy się naszą wiedzą w Polsce.
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.