Na czym polega tworzenie oprogramowania – niezbędna wiedza dla managerów firm IT
Bezpłatne webinarium
25 kwietnia | 17:00 — 20:30 (GMT+2)
Język wykładu — polski
Aby pracować w IT, nie trzeba uczyć się kodować, ale trzeba wiedzieć, jak powstaje produkt IT. Kiedy manager wie, jak przebiega proces programowania, to pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i wysiłku całego zespołu. Kluczowe jest zrozumienie w jaki sposób wyznaczać zadania i jakich informacji udzielać, aby zespół pracował płynnie i przejrzyście. Ważne jest także, aby zwracać się z zadaniem do odpowiedniego specjalisty, zamiast angażować cały zespół po kolei.

Zrozumienie technicznej strony projektu IT pomaga kierownikowi sprzedaży zawierać udane transakcje, a Analitykowi Biznesowemu czuć się pewnie w rozmowach z klientem, zespołem i w procesie tworzenia dokumentacji.

O tym, jaka wiedza techniczna pomoże Ci poczuć się pewnie wśród programistów, dowiesz się już 25 kwietnia na bezpłatnym webinarze w ramach szkolenia online — konferencja dla nietechnicznych specjalistów IT.
Co otrzymają Uczestnicy:
 • Zobaczysz cały proces: od zrozumienia SDLS po technologie i frameworki
 • Poznasz podstawy języka, którym posługuje się zespół deweloperski
 • Na prostych przykładach z życia wziętych zrozumiesz, czym jest framework, biblioteka, klient, baza danych i inne rzeczy, bez których proces tworzenia produktów IT jest niemożliwy.
 • Zdobędziesz podstawową wiedzę odnośnie pracy programistów, poznasz specyfikę pracy w branży IT, a to pozwoli Ci na lepszy start w nowej branży.

Będzie przydatny dla:

 • Dla wszystkich osób
  które dopiero planują lub już zaczęli budować karierę w IT: dla Sales Managerów, Project Managerów, Analityków Biznesowych lub początkujących HR.
Każdy uczestnik wykładu otrzyma pakiet prezentów:
 • Na czym polega tworzenie oprogramowania – niezbędna wiedza dla managerów firm IT
  Poradnik pomocny w poszukiwaniu pracy w firmie IT
 • Na czym polega tworzenie oprogramowania – niezbędna wiedza dla managerów firm IT
  30 fiszek z najpotrzebniejszymi technicznymi terminami IT
 • Na czym polega tworzenie oprogramowania – niezbędna wiedza dla managerów firm IT
  Checklistę nawyków technicznych dla Menedżera w IT
Prelegent
Jakub Jarzyński
Senior Developer @ Weavr.io
Java Developer i Software Architect. Przez ostatnie 9 lat pracował w różnorodnych domenach: telekomunikacyjnej, przetwarzaniu płatności, regulacjach na rynkach finansowych, wsparciu inwestycji budowlanych. W swojej pracy skupia się na regułach rządzących danym biznesem. Potrafi wyjaśnić skomplikowane zagadnienia techniczne prostym językiem.
Chcesz wzmocnić swoje CV oraz zapoznać się z technicznymi aspektami pracy nad projektami w IT?
Przyjdź na wykład Jakuba i uzyskaj jak najwięcej korzyści dla siebie!
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.