Nietechniczny Project Manager w firmie IT:
jak przejść okres próbny?
Bezpłatne webinarium
16 marca | 19:00 — 20:30 (GMT+1)
Język wykładu — polski
Wielu Project Managerów marzy o przebranżowieniu do IT: zarabianie dużych pieniędzy, praca nad ciekawymi projektami i rozwój kariery. Na ich drodze pojawia się jednak wiele przeszkód takich jak: nowy zespół, techniczna terminologia, wymagający klienci i niezrozumiały język programistów.

A gdybyś przestał się bać i zaaplikował do pracy na stanowisko Junior Project Managera w wymarzonej firmie IT? Długo oczekiwana oferta została podpisana i pozostała już tylko czysta formalność - okres próbny. Alan Zajączkowski, Project Manager z 10-letnim doświadczeniem podczas bezpłatnego webinaru opowie, dlaczego nawet świetni specjaliści mogą się na tym etapie "wypalić" i jak zdobyć trwałe miejsce w firmie.
O czym będziemy rozmawiać:
 • 3 podstawowe rodzaje okresów próbnych
  w firmach IT
 • Instrukcja krok po kroku, jak przejść okres próbny
 • Które kompetencje firmy sprawdzają
  w pierwszych miesiącach pracy
 • Jak chęć zrobienia dobrego wrażenia staje
  na drodze do osiągnięcia twoich celów
 • Jakie KPI wyznaczają pracodawcy
  i jak je spełniać
 • Jak pozycjonować się w zespole

Będzie przydatny dla:

 • Ci, którzy chcą zostać PM
  Aby zrozumieć, czego będzie się od ciebie oczekiwać w pierwszych miesiącach pracy i odpowiednio się przygotować.
 • Początkujący menedżerowie projektów
  Aby zwiększyć swoje szanse na pomyślne przejście okresu próbnego w każdej firmie.
 • Ci, którzy zatrudniają PM-ów
  Aby prawidłowo wyznaczać cele i odpowiednio wyjaśniać, co profesjonalista powinien zrobić w pierwszej kolejności.
Prelegent
Alan Zajączkowski
Zajmuję się zarządzaniem projektami od ponad 14 lat, z czego 9 rok w branży IT.
Od początku pracy w IT jestem związany z software houseami i agencjami kreatywnymi. Na przestrzeni ostatnich 9 lat zrealizowałem ponad 200 projektów dla klientów o każdej wielkości i z niemal wszystkich branż, zarówno polskich, jak i międzynarodowych. W pracy z projektami nie uznaję ortodoksyjnego podejścia i trzymania się jednej metodyki czy frameworku - zamiast tego staram się wyciągać z różnych podejść dobre praktyki i łączyć je w spójną całość, aby zrealizować projekt z zadowoleniem klienta, zespołu i firmy.

Kto prowadzi:

IAMPM — nietechniczna edukacja IT

Od 5 lat pomagamy startować w zawodzie i doskonalić umiejętności Project, Product, Sales oraz Marketing Managers, Business Analyst, Scrum Master, HR i innym nietechnicznym specjalistom IT, którzy pracują w IT, ale nie piszą kodu.
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.