Pamiętnik PMa w IT:
oczekiwania, obawy, rzeczywistość
Bezpłatny wykład
27 czerwca | 19:00 — 19:45 (GMT+2)
Dziś minął kolejny dzień mojej pracy. Okazało się, że kontrolowanie zespołu nie jest tak łatwe, jak myślałem. Wygląda na to, że coś poszło nie tak i obawiam się, że nie uda mi się dotrzymać terminu oddania projektu. Również dzisiejsze spotkanie z klientem nie było dla mnie łatwe. Byłem zdenerwowany, myślałem o dodatkowych czynnościach do wykonania i nie zdawałem sobie sprawy, o co klient może mnie zapytać.

Z drugiej strony, gdyby od razu wyjaśnili mi, co czeka mnie na stanowisku PMa w IT... byłbym znacznie lepiej przygotowany. A ty masz szczęście, widziałem, że planowany jest darmowy wykład od IAMPM, gdzie wszystko Ci powiedzą bez zatajania
Project Manager
Czego się dowiesz:
  • Jak wygląda typowa dzień w pracy PMa
  • Jakie dokumenty musi przygotować PM
  • Narzędzia potrzebne do pracy
  • Spotkania i ich uczestnicy
  • Współpraca z zespołem i klientem

Dla kogo ten wykład jest idealny:

  • Junior PM

  • Każdy, kto chce zostać PM

  • Każdy, kto realizuje zadania PMa

Kto będzie opowiadał:
Piotr Podomarof
Senior Project Manager w Netguru
Z mediami i projektami cyfrowymi związany od 17 lat,
z czego od 7 - jako PM. Wcześniej pracował m.in. jako game designer i tester, team leader oraz specjalista ds. alokacji zasobów. Ma doświadczenie w inicjatywach cloudowych (IaaS, SaaS, PaaS), budowaniu systemów zabezpieczeń (security IT) oraz tworzeniu i rozwijaniu aplikacji. Zna różne metodologie i frameworki pracy zespołowej (Waterfall z V-modelem, Kanban, Scrum, LeSS, metody Agile), posiada certyfikacje PMP oraz PSM. Jego dotychczasowe prace świadczone były m.in. dla IBM, SNCF, Carrefoura, Unii Europejskiej oraz Żabki Polska.

Kto prowadzi:

IAMPM - online szkoła nietechnicznej edukacji IT z Ukrainy

Od 5 lat pomagamy startować w zawodzie i doskonalić umiejętności Project, Product, Sales oraz Marketing Managers, Business Analyst, Scrum Master, HR i innym nietechnicznym specjalistom IT, którzy pracują w IT, ale nie piszą kodu.

Jako pierwsi zaczęliśmy rozmawiać o sprawach technicznych z nietechnicznymi specjalistami IT na Ukrainie i chętnie podzielimy się naszą wiedzą w Polsce.
Czy chcesz, aby Twoje dni w pracy jako PM, były bardziej słoneczne niż pochmurne? Przyjdź na webinar!
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.