Analiza biznesowa dla osób z doświadczeniem
Supreme BA
Start 24 października
Dobry analityk biznesowy nie tylko dokumentuje wymagania, ale także optymalizuje i buduje procesy biznesowe w firmie. Rozwiązuje problemy z biznesowego punktu widzenia w najbardziej odpowiedni sposób.

Na kursie pomożemy Ci rozwinąć się do poziomu Middle BA i wyżej oraz nauczymy Cię, jak efektywnie pracować w każdym zespole i projekcie. Tylko 30% najpotrzebniejszej teorii i aż 70% praktyki na warsztatach online.
Dla kogo ten kurs będzie idealny
 • Analitycy biznesowi IT
  z doświadczeniem
  Zaledwie w jeden miesiąc nauczysz się pracować ze sprzecznymi wymaganiami i interesariuszami, dowiesz się jak modelować rozwiązania IT o różnej złożoności oraz w jaki sposób identyfikować i realizować wszystkie życzenia klientów i cele biznesowe.
 • Dla tych, którzy chcą budować i optymalizować procesy
  Nie wiesz, od czego zacząć budowanie procesów i jak je optymalizować? Pokażemy Ci, jak zbudować proces w ramach projektu (jako część zespołu i jako lider zespołu) oraz zaprezentujemy sposoby optymalizacji istniejących procesów.
 • Dla tych, którzy chcą
  zostać BA Lead
  Marzysz o stanowisku BA Lead, ale czujesz, że nie jesteś wystarczająco przygotowany? Wyjaśnimy ci, jakie obowiązki, cele i zadania należą do BA Lead, jak budować procesy BA i jak komunikować się z zespołem i interesariuszami, aby przynosić rezultaty.