Praktyczny kurs zarządzania projektami IT
DAO PM
Daty szkolenia 10 sierpnia - 10 października
DAO PM to nie sucha teoria, tylko bojowy tryb pracy kierownika projektu. Od razu przejdziesz przez wszystkie etapy w praktyce - od rozpoczęcia projektu do jego zakończenia. Kurs jest świetny dla początkujących kierowników projektów, programistów i QA, aby zdobyć umiejętności zarządzania zespołem IT.
Kurs będzie przydatny dla:
  • KIEROWNIKA PROJEKTU
    Zarządzaj projektami IT z większą pewnością siebie dzięki rozumieniu specyfiki branży, klientów i zespołu. Definiuj wymagania, oceniaj zadania, twórz plan, szacuj ryzyko i dostarczaj projekt na czas, w ramach budżetu i we właściwej jakości.
  • SPECJALISTY IT
    W ciągu 2 miesięcy dodaj do swojego arsenału wszystkie umiejętności wymagane do zarządzania projektami, aby objąć stanowisko kierownicze lub konkurować z innymi kandydatami podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
  • POCZĄTKUJĄCYCH KIEROWNIKÓW PROJEKTU IT
    Zawsze marzyłeś o przejściu do IT, ale kodowanie jest zbyt trudne? Twoją mocną stroną jest organizacja, planowanie i kontrola? W takim razie stanowisko kierownika projektu jest właśnie dla Ciebie. W 2 miesiące nauczymy Cię tego, co niezbędne w zawodzie PM.
Eksperci kursu:
7 ekspertów z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży IT