Jak Junior PM powinien zarządzać budżetem i czasem w projektach IT
Bezpłatny wykład
8 lutego | 19:00 — 20:30 (GMT+1)
Ograniczenia projektowe będą istniały zawsze. A Ty, jako Project Manager, musisz sprawnie przedstawiać swoim Interesariuszom współzależności pomiędzy czasem, budżetem i zakresem. Zmiana w jednym miejscu powoduje zmiany w innym. Wszystko jest współzależne — nie zapominaj!
Daniel Woźniak, Senior Project Manager w Netguru, podczas bezpłatnego webinarium 8 lutego wyjaśni, jak zrównoważyć wszystkie trzy elementy — utrzymać projekt w budżecie i na czas, przy jednoczesnym przestrzeganiu specyfikacji zakresu projektu.
O czym będziemy rozmawiać:
    • Czym jest Trójkąt projektu i dlaczego jest ważny
    • Trzy wierzchołki trójkąta: potrójne ograniczenia w zarządzaniu projektami
    • Strategie zarządzania trójkątem projektowym
    • Tips & Tricks do zarządzania projektami IT w warunkach ograniczeń

Dla kogo będzie przydatne

  • dla każdego, kto chce zostać Project Managerem

  • dla Project Managerów z doświadczeniem do 2 lat

Prelegent:

Daniel Woźniak
Senior Project Manager Netguru
Kierownik projektów z 3 letnim doświadczeniem w Marketingu oraz 6 letnim doświadczeniem w branży IT. Aktualnie Senior Project Manager Netguru specjalizujący się w projektach IT. Po godzinach zajmuje się konsultingiem w zakresie transformacji cyfrowej dla mniejszych firm oraz prowadzi zajęcia z Project Managementu na poznańskim Collegium Da Vinci.

Kto prowadzi:

IAMPM - laboratorium nietechnicznej edukacji IT z Ukrainy

Od 5 lat pomagamy startować w zawodzie i doskonalić umiejętności Project, Product, Sales oraz Marketing Managers, Business Analyst, Scrum Master, HR i innym nietechnicznym specjalistom IT, którzy pracują w IT, ale nie piszą kodu.

Jako pierwsi zaczęliśmy rozmawiać o sprawach technicznych z nietechnicznymi specjalistami IT na Ukrainie i chętnie podzielimy się naszą wiedzą w Polsce.
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.