User Story Mapping dla Managera w IT: od pomysłu do release'u
Bezpłatny wykład
16 lutego | 19:00 — 20:30 (GMT+1)
Jeśli kamienie milowe projektu są trudne do oszacowania, w backlogu pojawiają się luki, planowany release zostaje wstrzymany, a zespół nie może dojść do porozumienia, czas opanować nowe narzędzie: User Story Mapping. Zapisz się na webinar, który odbędzie się 16 lutego o 19:00 i wraz z Oleksandrem Omelyashko dowiemy się, jak prawidłowo pracować z tym narzędziem.
O czym rozmawiać:
 • Dlaczego i kiedy technika User Story Mapping jest potrzebna
  W jakich sytuacjach jest to najlepszy sposób dokumentowania wymagań.
 • Jak facylitować sesję i ustalać release'y
  Jak prawidłowo zsynchronizować interesariuszy i ustalić priorytety.
 • Jak przygotować się do sesji User Story Mappingu
  Jakie narzędzia możesz wykorzystać i co musisz wiedzieć
 • Jak pracować z powstałą User Story Map
  Co robić dalej, gdy mapa jest już stworzona i można pracować.

Dla kogo będzie przydatne:

 • dla Project Managerów z doświadczeniem do 2 lat

 • dla każdego, kto chce zostać Project Managerem

 • dla każdego, kto się interesuje zarządzaniem projektu oraz zespołem

Prelegent:

Alexander Omelyashko
IT Project Manager w SoftServe
Posiada dyplom z zarządzania strategicznego projektami ucz. Kozminski Business Academy. Ma 6 lat doświadczenia zarówno w startupach jak i dużych korporacjach, firmach produktowych i outsourcingowych. Pracował w takich branżach jak real estate, fintech, healthcare & cryptography. Obecnie jest zatrudniony w firmie Softserve Poland przy APAC fintech projekcie z największym bankiem w Singaporze. Miłosnik muzyki i sztuk walek.

Kto prowadzi:

IAMPM - laboratorium nietechnicznej edukacji IT z Ukrainy

Od 5 lat pomagamy startować w zawodzie i doskonalić umiejętności Project, Product, Sales oraz Marketing Managers, Business Analyst, Scrum Master, HR i innym nietechnicznym specjalistom IT, którzy pracują w IT, ale nie piszą kodu.

Jako pierwsi zaczęliśmy rozmawiać o sprawach technicznych z nietechnicznymi specjalistami IT na Ukrainie i chętnie podzielimy się naszą wiedzą w Polsce.
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.
By clicking on the button, you accept the offer agreement, consent to the processing of personal data and agree to privacy policy.