TOP 5 pytań o kursie Dao PM

13 lipca 2023

 • Autor: Anna Hahen

 • Złożoność: łatwo

 • Czas: 5 min

Pytaliście — odpowiadamy. Zebraliśmy 5 najczęstszych pytań dotyczących kursu DAO PM w jednym artykule. Dowiedz się, dlaczego kurs nosi nazwę DAO, co jest zawarte w cenie szkolenia, kto pomaga studentom z zadaniami domowymi i jak skłonić swoją firmę do sfinansowania kursu. 

Odpowiadamy nawet na najbardziej kontrowersyjne pytania. Zaczynamy!

Co znaczy nazwa kursu Dao PM?

TOP 5 pytań o kursie Dao PM

Kurs „Dao PM” to skrót od „Dao Project Management”. Słowo „Dao” pochodzi z chińskiej filozofii i oznacza „drogę” lub „ścieżkę”. W kontekście zarządzania projektami, „Dao” odnosi się do zastosowania zasad i metod, które prowadzą do efektywnego zarządzania projektem. „PM” to skrót od „Project Management”, czyli zarządzania projektami. W połączeniu, nazwa „Dao PM” oznacza “droga do Project Managementu”.

Czym Dao wyróżnia się na tle innych kursów z zarządzania projektami? 

TOP 5 pytań o kursie Dao PM

Kurs Dao PM skupia się na praktycznych aspektach i dostarcza konkretne wskazówki oraz metody, które są najefektywniejsze w pracy nad projektami IT. 6 ekspertów dzieli się doświadczeniem i prawdziwymi przypadkami, dlatego otrzymasz best practices w zarządzaniu projektami w branży IT. 

Przeanalizowaliśmy rynek i jesteśmy przekonani, że Dao PM to unikalny kurs. Żadnego lania wody, tylko skoncentrowana treść, której będziesz potrzebował na co dzień, aby zdobyć przyczółek na stanowisku Junior PM i zacząć ubiegać się o awans. 

Zebraliśmy całą porównawczą informację w jednej tabeli:

Kryteria IAMPM Inne kursy
Program kursu Zapewnienie kompleksowego zawodu, a nie tylko odrębnej wiedzy Uczą tylko jednej umiejętności
Specyfika kursu Przygotowujemy do pracy PMa w IT Nie biorą pod uwagę, że IT ma własną terminologię, styl komunikacji i procesy
Zatrudnienie Pomoc w znalezieniu pracy po zakończeniu kursu Tylko szkolenie w ramach kursu
Wynik materialny po zakończeniu kursu Stwórz własny projekt i dodaj go do swojego CV Zwykły certyfikat po zakończeniu kursu
Kto będzie uczył Certyfikowani prelegenci, mentorzy i osobisty kurator, który odpowie na wszystkie pytania Tylko jeden prelegent, który nie jest w stanie poświęcić uwagi każdej osobie
Zadania domowe Zadania domowe, które całkowicie powtarzają codzienne zadania PM Zadania teoretyczne, które nie zawsze odnoszą się do rzeczywistości

Ile kosztuje szkolenie na kursie Dao PM

Kurs Dao PM jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań studenta, co wpływa na ostateczną cenę. Ponadto, uczestnicy kursu mają różny poziom wiedzy i doświadczenia — niektórzy pracują już w branży IT, podczas gdy inni dopiero zaczynają swoją przygodę.

Zauważyliśmy, że studenci przychodzą z różnymi prośbami —  dlatego stworzyliśmy możliwość uczestniczenia w kursie w taki sposób, abyście płacili tylko za to, co jest potrzebne dla Was teraz. 

Na przykład:

 • przejście przez wszystkie etapy na przykładzie całego projektu lub rozwiązanie jednego przypadku;
 • otrzymanie podstawowych wykładów na temat kursu lub + 1 dodatkowy wykład na temat pracy z ryzykiem;
 • zdanie egzaminu razem z wszystkimi lub indywidualnie z szczegółowym feedbackiem;
 • dodatkowy miesiąc wsparcia już po ukończeniu kursu, itp.

Co zawiera cena DAO PM: 

 • 15 wykładów — wyjaśnienie teorii na przykładach z prawdziwych projektów. Każdy wykład to umiejętność, którą będziesz miał okazję sprawdzić podczas okresu próbnego na stanowisko Project Managera. 
 • 2 warsztaty online oraz możliwość praktykowania całej teorii na prawdziwym projekcie.
 • Projekt edukacyjny, który będzie atutem w Twoim CV. Unikając pułapek, doprowadź go do końca korzystając z pomocy ekspertów.
 • Stałe wsparcie — mentorzy pomogą Ci w odrabianiu prac domowych i odpowiedzą na wszystkie pytania 
 • Wskazówki od doświadczonych ekspertów w dziedzinie IT, aby przejść na wyższy poziom. W trakcie kursu pomożemy Ci stworzyć profesjonalne CV, dostarczymy pytania na rozmowę kwalifikacyjną oraz opowiemy o tym, na co być przygotowanym i czego warto unikać. 

Jak to możliwe, że jeden kurs może być odpowiedni zarówno dla osób zmieniających branżę, jak i dla tych, którzy już pracują w branży IT?

TOP 5 pytań o kursie Dao PM

Skuteczne uczenie się osób z różnym doświadczeniem jest możliwe dzięki elastycznemu podejściu do treści kursu i dostosowaniu go do różnych grup odbiorców. 

DAO PM rozpoczyna się od podstawowych tematów, które są niezbędne dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą IT. Takie wprowadzenie pomaga nowym uczestnikom zrozumieć podstawowe pojęcia, terminologię i narzędzia, które są powszechne w tej dziedzinie.

Natomiast dla osób już pracujących w branży IT, kurs będzie poruszać zaawansowaną tematykę i najnowsze trendy, które pomogą im poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, oraz rozwijać się jako profesjonaliści.

Poniżej zobaczymy, jakie korzyści otrzymują specjaliści z różnych obszarów na kursie Dao PM: 

Junior PM w branży IT:

 • zdobędziesz wiedzę z zakresu zarządzania projektami IT, którą można zastosować w pracy; 
 • zapoznasz się z przypadkami z zakresu zarządzania projektami;
 • uzyskasz podstawowe narzędzia do pracy nad projektami IT;
 • poznasz obowiązki PM w branży IT;
 • nauczysz się praktycznego zastosowania wiedzy z zakresu zarządzania projektami;
 • otrzymasz konsultacje od mentorów, którzy krok po kroku pomogą w zrozumieniu tematów;
 • nawiążesz nowe kontakty i zwiększysz pewność siebie w pracy jako PM.

Osoba, która nie pracuje w branży IT:

 • zrozumiesz, czy warto kontynuować rozwój w obszarze zarządzania projektami; 
 • zdobędziesz wiedzę z zakresu zarządzania projektami;
 • zastosujesz wiedzę z zarządzania projektami w praktyce;
 • uzyskasz pomoc w znalezieniu pierwszej pracy w branży IT;
 • wykonasz projekt testowy, który pomoże podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Specjalista w branży IT, który jeszcze nie pracował jako PM:

 • Zdobyć wystarczającą wiedzę na początek kariery jako PM.
 • Opanować praktyczne umiejętności z zakresu PM.
 • Dowiedzieć się o praktycznym doświadczeniu wykładowców w zarządzaniu projektami w IT.
 • Wykonać projekt testowy, który pomoże podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

TOP 5 pytań o kursie Dao PM

A co jeśli nie poradzę sobie z wykonaniem zadania domowego na kursie Dao PM?

TOP 5 pytań o kursie Dao PM

Jeśli nie poradzisz sobie z wykonaniem zadania domowego na kursie Dao PM, nie martw się, masz stałe wsparcie:

 • Mentor, który będzie stale do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w rozwiązaniu wszelkich problemów i trudności. Mentor udzieli Ci wskazówek, odpowie na Twoje pytania i zapewni wsparcie na każdym etapie nauki. 
 • Prelegent,  do którego możesz zadawać pytania podczas lekcji oraz napisać na zamkniętym czacie w Telegramie. To daje Ci możliwość uzyskania dodatkowych wyjaśnień oraz rozwieje Twoje wątpliwości.
 • Kurator pomoże Ci zrozumieć treść zadania, udzieli wskazówek i odpowiedzi na pytania dotyczące jego wykonania. Będziesz mógł zgłosić swoje trudności i otrzymać potrzebne wsparcie.

Ważne jest, że wszystkie materiały na kursie, prezentacje i materiały dodatkowe, są udostępniane w formie zapisu. Dzięki temu masz możliwość ponownego przeglądania materiałów w dogodnym dla Ciebie czasie.

Czy istnieje możliwość, aby moja firma opłaciła szkolenie na kursie?

TOP 5 pytań o kursie Dao PM

Obecnie firmy aktywnie planują budżet na szkolenia pracowników. Możesz być pewien, że jeśli przedstawisz odpowiednie argumenty, Twoja firma pokryje koszty Twojego szkolenia.

Jeśli Twoim celem jest rozwój jako Project Manager i chciałbyś prowadzić większe projekty, a szukasz argumentów, które pomogą Tobie uzyskać finansowanie na kurs DAO PM, to IAMPM ma dla Ciebie rozwiązanie.

Zebraliśmy argumenty w jednej prezentacji, które pomogą przekonać firmę do inwestycji w Twoje szkolenie na kursie DAO PM. Pokaż ten dokument swojemu kierownictwu już dziś – i uzgodnij budżet na swoje szkolenie jeszcze w tym roku.

Wypełnij formularz i od razu pobierz prezentację!

TOP 5 pytań o kursie Dao PM

Przydatne materiały dla Project Managera w IT

Nieważne, czy już pracujesz jako PM w branży IT, czy dopiero zaczynasz swoją drogę w tym obszarze —  te bezpłatne materiały będą przydatne dla każdego. Znajdź odpowiedź na swoje pytanie:

Opinia Łukasza — absolwenta kursu Dao PM  

Anna Hahen

Marketing Manager w IAMPM. Piszę strategie marketingowe, tworzę treści w mediach społecznościowych i dbam o to, aby IT było zrozumiałe dla Ciebie.